Skip to content

Je možný svatební obřad přímo v areálu?

Své “ANO” si můžete říct venku, uvnitř nebo třeba ve vyzdobené stodole. Záleží jen na vás. Uhřínov spadá pod matriku v Rychnově nad Kněžnou ( tel. 494 509 322), kde je potřeba nejdříve domluvit termín obřadu.

Můžeme mít vlastní jídlo, catering, obsluhu, atd.?

Určitě. K dispozici Vám bude vybavená kuchyň a bar ale bez kuchařů a číšníků 🙂

Platí se kromě pronájmu něco dalšího? Korkovné, ubytování, pronájem vybavení atd.?

Cena za pronájem zahrnuje využití všech venkovních i vnitřních prostor, mobiliáře a vybavení kuchyně a dekorací. Co si přinesete, vypijete či sníte, je čistě na vás.

Chtěli bychom pronájem jen na jednu noc, je to možné?

Nabízíme pouze pronájem celého areálu na tři dny/dvě noci. Pronájem na kratší dobu řešíme individuálně dle našich možností.

Najdu někde volné termíny?

Na našem Instagramu – www.instagram.com/svatba_na_horach v highlights je vždy aktuální info o zarezervovaných/volných termínech. Nebo stačí zavolat či napsat – farnidvur@gmail.com

Jaká je kapacita areálu?

Pokud budete mít svatbu do 150 hostů, u nás proběhne naprosto v pohodě a bez problémů s místem.

Co patří do vybavení kuchyně a baru?

V kuchyni je k dispozici gastro elektrický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, nádobí, lednice a gastro myčka. Na baru najdete pípu, kávovar, ledovač a venku velký gril na dřevo, které Vám také bude k dispozici.

Sháníme fotografa, kuchaře, kadeřnici….máte na někoho kontakt?

Rádi Vám doporučíme a předáme kontakty na všechny služby se svatbou spojené a pomůžeme zajistit Váš den “D” tak, abyste si ho užili na 100%.

Nebude nám uvnitř zima?

Topení je řízeno automatickým tepelným čerpadlem, díky kterému Vám bude vždy příjemně. V hlavním sále si navíc můžete přitopit krbovými kamny.