Skip to content

Je možný svatební obřad přímo v areálu?

Své „ANO“ si můžete říct venku, uvnitř nebo třeba ve vyzdobené stodole. Záleží jen na vás. Uhřínov spadá pod matriku v Rychnově nad Kněžnou ( tel. 494 509 322 – paní Burketová), kde je potřeba nejdříve domluvit termín obřadu.

Můžeme mít vlastní jídlo, catering, obsluhu, atd.?

Určitě. K dispozici Vám bude vybavená kuchyň a bar.

Platí se kromě pronájmu něco dalšího? Korkovné, ubytování, pronájem vybavení atd.?

Cena za pronájem zahrnuje využití všech venkovních i vnitřních prostor, mobiliáře a vybavení kuchyně a dekorací. Co si přinesete, vypijete či sníte, je čistě na vás.

Chtěli bychom pronájem jen na jednu noc, je to možné?

Nabízíme pouze pronájem celého areálu na tři dny/dvě noci. Pronájem na kratší dobu řešíme individuálně dle našich možností.

Najdu někde volné termíny?

Na našem Instagramu – www.instagram.com/svatba_na_horach v highlights je vždy aktuální info o zarezervovaných/volných termínech. Nebo stačí zavolat či napsat – farnidvur@gmail.com

Jaká je kapacita areálu?

Pokud budete mít svatbu do 100 hostů, u nás proběhne naprosto v pohodě a bez problémů s místem. Větší svatby jsou ideální v letních měsících, kdy se hosté rozprostřou po celém areálu.

Co patří do vybavení kuchyně a baru?

V kuchyni je k dispozici gastro elektrický sporák s troubou, nádobí, lednice a gastro myčka. Na baru najdete pípu, kávovar, ledovač a venku velký gril na dřevo

Sháníme fotografa, kuchaře, kadeřnici….máte na někoho kontakt?

Rádi Vám doporučíme a předáme kontakty na všechny služby se svatbou spojené a pomůžeme zajistit Váš den “D” tak, abyste si ho užili na 100%.

Nebude nám uvnitř zima?

Topení je řízeno automatickým tepelným čerpadlem, díky kterému Vám bude vždy příjemně. V hlavním sále si navíc můžete přitopit krbovými kamny.

Můžeme venku tančit až do ranních hodin?

Tančit do ranních hodin můžete, ale pouze uvnitř hlavní budovy. Venku je po celý den povolena pouze podkresová hudba do 80dB, je potřeba být “ sousedfriendly“:), proto si kapelu nebo DJ naplánujte rovnou dovnitř. Buďte, prosím, ohleduplní vůči sousedům i pejskům v okolí – ohňostroje si zařiďte na rozlučku se svobodou, ale ne na svatbu u nás.